KONST / Litografier / Färgserigrafi 13713129
nr 1371 3129
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 60/75, oramat löst blad. Bladets mått: ca 106x78 cm. Motivet: 82x58,5 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:53:56
350 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe